GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 9804496
nr 980 4496
Skål
Kina, Ming, diameter: 11, höjd: 5, 5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 september 2015
kl 18:20:43
8/9 05:40:29
300 kr
13/9 13:51:27